Wimbledon, BBC-də canlı yayımlanacaq bir bombardmanla davam edir.
Reklam
All-England Klubu, ən böyük matçları istəməyə can atan azarkeşlərlə dolacaq, milyonlarla adam Pimm’in əlində olduğu evdən rahatlıqla köklənəcək.
- Wimbledon 2019: TV-də və canlı yayımda matçları necə izləmək olar
RadioTimes.com sizə Wimbledon Kişilər, Qadınlar və Cütlük turnirlərinin hər gününün cədvəlini təqdim edir.
Ən son məlumat üçün hər gün yenidən yoxlayın.
john lewis christmas reklamı 2020
Wimbledon Sifarişi - 11-ci gün (11 iyul Cümə)
MƏRKƏZ MƏHKƏMƏSİ - 13.00 BAŞLAYIN
Novak Cokoviç - Roberto Bautista Agut
Rafael Nadal - Roger Federer
№1 MƏHKƏMƏ - 13.00 BAŞLAYIN
açıq havada çətir ağacı
Gabriela Dabrowski / Yifan Xu - Barbora Krejcikova / Katerina Siniakova
Timea Babos / Kristina Mladenovic in Su-Wei Hsieh / Barbora Strycova
Matwe Middelkoop / Zhaoxuan Yang - TBD
№3 MƏHKƏMƏ - 11.00 AM BAŞLAYIN
Jamie Delgado / Jonathan Marray - Xavier Malisse / Max Mirnyi
Jacco Eltingh / Paul Haarhuis - Greg Rusedski / Fabrice Santoro
Cara Black / Martina Navratilova - Iva Majoli / Magdalena Maleeva
MƏHKƏMƏ 5 - səhər 11: 00-da BAŞLAYIN
Emma Navarro - Daria Snigur
Diane Parry - Alexa Noel
Kamilla Bartone / Oksana Selekhmeteva v TBD
MƏHKƏMƏ 8 - 11:00 BAŞLAYIN
wendigo nə kimi görünür
Savannah Broadus / Abigail Forbes - Alina Charaeva / Anastasia Tikhonova
Jonas Forejtek / Jiri Lehecka - Shunsuke Mitsui / Keisuke Saitoh
Aubane Droguet / Selena Janicijevic, Joanna Garland / Sohyun Parkda
MƏHKƏMƏ 12 - 11:00 BAŞLAYIN
Marion Bartoli / Daniela Hantuchova - Conchita Martinez / Barbara Schett
Arthur Fery / Toby Samuel - Brandon Nakashima / Valentin Royer
Mary Joe Fernandez / Ai Sugiyama - Anne Keothavong / Arantxa Sanchez Vicario
Martin Damm / Toby Kodat - Jacob Fearnley / Connor Thomson
joe exotic nə vaxt çıxacaq
MƏHKƏMƏ 14 - 11: 00-da BAŞLAYIN
Dylan Alcott / Andy Lapthorne - Koji Sugeno / David Wagner
Diede De Groot - Kgothatso Montjane
Stephane Houdet / Nicolas Peifer - Alfie Hewett / Gordon Reid
Sabine Ellerbrock / Kgothatso Montjane - Marjolein Buis / Giulia Capocci
MƏHKƏMƏ 15 - 11: 00-da BAŞLAYIN
Stephane Houdet - Gustavo Fernandez
MƏHKƏMƏ 17 - Səhər 11:00 BAŞLAYIN
Shingo Kunieda - Stefan Olsson
Aniek Van Koot - Yui Kamiji
Gustavo Fernandez / Shingo Kunieda - Joachim Gerard / Stefan Olsson
Diede De Groot / Aniek Van Koot - Yui Kamiji / Jordanne Whiley
MƏHKƏMƏ 18 - 11: 00-da BAŞLAYIN
kiçik kimyagərlikdə təzyiqi necə etmək olar
Shintaro Mochizuki - Martin Damm
Carlos Gimeno Valero - Harold Mayot
Polina Kudermetova / Giulia Morlet - Funa Kozaki / Amarissa Kiara Toth
Liam Draxl / Govind Nanda - Shintaro Mochizuki / Holger Vitus Nodskov Rune
TƏŞKİL EDİLƏCƏK
ReklamTBD-də Wesley Koolhof / Kveta Peschke
Colin Fleming / Ross Hutchins - Fernando Gonzalez / Sebastien Grosjean