British Soap Awards 2014: qaliblərin tam siyahısı açıqlandı

British Soap Awards 2014: qaliblərin tam siyahısı açıqlandı



Hollyoaks, bu il British Soap Awards-da Ən Yaxşı İngilis Sabunu mükafatını Kanal 4 sabunu 20 baş işarəsi ilə nominasiyalar siyahısını üstələdikdən sonra aldı. Ancaq Julie Hesmondhalgh-un Tacqoyma Caddəsindən ayrılması idi, bu gecə Londonun Hackney İmperiyasındakı mərasimdə mükafatların aslan payını qazandı. Hayley'nin ölümü mükafatları arasında Hesmondhalgh'ın özü üçün ən yaxşı aktrisa, ekran əri David Neilson üçün ən yaxşı aktyor (Roy Cropper rolunu oynayır) və Storyline və Single Episode üçün tanınma var.



Reklam

Phillip Schofield-in ev sahibliyi etdiyi mükafatlar, bu axşam saat 20.15-də İTV-də nümayiş olunacaq, lakin qaliblərin tam siyahısını aşağıda tapa bilərsiniz:

Seksi kişi (Ashley Roberts və Myleene Klass tərəfindən təqdim olunur)



QALİB: Danny Mac (Dodger Savage, Hollyoaks)

Digər namizədlər

Ashley Taylor Dawson (Darren Osborne, Hollyoaks)
Danny Dyer (Mick Carter, EastEnders)
Ryan Thomas (Jason Grimshaw, Coronation Street)
Matthew Wolfenden (David Metcalfe, Emmerdale)



CİNSİZ QADIN (Ashley Banjo və Perri Kiely tərəfindən təqdim olunur)

QALİB: Michelle Keegan (Tina McIntyre, Coronation Street)

Digər namizədlər

Georgia May Foote (Katy Armstrong, Tacqoyma Küçəsi)
Jacqueline Jossa (Lauren Branning, EastEnders)
Jennifer Metcalfe (Mercedes Browning, Hollyoaks)
Jorgie Porter (Theresa McQueen, Hollyoaks)

İLİN VİLLAİNİ (Martin Kemp tərəfindən təqdim olunur)

QALİB: Anna Passey (Sienna Blake, Hollyoaks)

Digər namizədlər

Jesse Birdsall (Fraser Black, Hollyoaks)
Charlie Brooks (Janine Butcher, EastEnders)
Dominic Power (Cameron Murray, Emmerdale)
Greg Wood (Trevor Royle, Hollyoaks)

Ən yaxşı aktyor (Lynda La Plante tərəfindən təqdim olunur)

QALİB: David Neilson (Roy Cropper, Tacqoyma Caddesi)

Digər namizədlər

Danny Dyer (Mick Carter, EastEnders)
Jeff Hordley (Cain Dingle, Emmerdale)
Kieron Richardson (Ste Hay, Hollyoaks)
Jeremy Sheffield (Patrick Blake, Hollyoaks)

Ən yaxşı aktrisa (Colin Somon təqdim etdi)

QALİB: Julie Hesmondhalgh (Hayley Cropper, Tacqoyma Caddesi)

Digər namizədlər

Lindsey Coulson (Carol Jackson, EastEnders)
Stephanie Davis (Sinead Roscoe, Hollyoaks)
Nikki Sanderson (Maxine Minniver, Hollyoaks)
Lacey Turner (Stacey Branning, EastEnders)

ƏN YAXŞI KOMEDİYA PERFORMANSI (təqdim edən Vic Reeves)

QALİB: Simon Gregson (Steve McDonald, Coronation Street)

Digər namizədlər

Linda Henry (Shirley Carter, EastEnders)
Sarah Moyle (Valerie Pitman, Həkimlər)
Laura Norton (Kerry Wyatt, Emmerdale)
Dan Tetsell (Jim McGinn, Hollyoaks)

Ən yaxşı gənc performans (Joey Essex və Dani Harmer tərəfindən təqdim olunur)

QALİB: Ellis Hollins (Tom Cunningham, Hollyoaks)

DİGƏR NAMİNLƏR

Alex Bain (Simon Barlow, Tacqoyma Caddesi)
Mimi Keene (Cindy Williams, EastEnders)
Joe Warren-Plant (Jacob Gallagher, Emmerdale)
Oliver Woollford (Tom Finlayson, Həkimlər)

İLİN MÜNASİBƏTİ SAHNESİ (David Weir və David Seaman tərəfindən təqdim olunur)

QALİB: Woolpack daşqını və mühasirəsi (Emmerdale)

Digər namizədlər

Nick və Davidin avtomobil qəzası (Tacqoyma Caddesi)
Austenlandın açılışı (həkimlər)
Johnny Mick-ə çıxır (EastEnders)
Hollyoaks Blast (Hollyoaks)

ƏN YAXŞI EKRAN TƏRƏFDAŞlığı (Marvin və Rochelle Humes tərəfindən təqdim olunur)

QALİBLƏR: David Neilson və Julie Hesmondhalgh (Roy və Hayley Cropper, Coronation Street)

Digər namizədlər

Danielle Henry və Lu Corfield (Mandy Marquez və Lois Wilson, Həkimlər)
Kellie Bright və Danny Dyer (Linda və Mick Carter, EastEnders)
Charlie Hardwick və Chris Chittell (Val və Eric Pollard, Emmerdale)
Jennifer Metcalfe və Joseph Thompson (Mercedes McQueen və Dr Paul Browning, Hollyoaks)

ƏN YAXŞI (Sam Bailey və Charlotte Hawkins tərəfindən təqdim olunur)

QALİB: Maddy Hill (Nancy Carter, EastEnders)

Digər namizədlər

Charlie Clapham (Freddie Roscoe, Hollyoaks)
Amy Kelly (Maddie Heath, Coronation Street)
Michael Parr (Ross Barton, Emmerdale)

ƏN YAXŞI Dramatik PERFORMANS (Lesley Nicol və Roger Allam tərəfindən təqdim olunur)

QALİB: David Neilson (Roy Cropper (Tacqoyma Caddesi)

Digər namizədlər

Lindsey Coulson (Carol Jackson, EastEnders)
Stephanie Davis (Sinead Roscoe, Hollyoaks)
Chris Walker (Rob Hollins, Həkimlər)
Charley Webb (Debbie Dingle, Emmerdale)
Stephanie Davis (Sinead Roscoe, Hollyoaks)

Ən yaxşı hekayə (Ray Meagher və Ada Nicodemou tərəfindən təqdim olunur)

QALİB: Hayley xərçəngi (Tacqoyma Caddesi)

Digər namizədlər

Jas stalking (Həkimlər)
Salam Stacey, sağolun Janine (EastEnders)
Qatil Cameron (Emmerdale)
Sienna Nancy'nin həyatını oğurlayır (Hollyoaks)

ƏN YAXŞI EPİZOD (Sir Terry Wogan tərəfindən təqdim olunur)

QALİB: Hayley'nin ölümü (Tacqoyma Caddesi)

Digər namizədlər

Hayley'nin ölümü (Tacqoyma Caddesi)
'Mükəmməl' (Həkimlər)
Lucy'nin ölümü - sonrası (EastEnders)
Woolpack mühasirəsi (Emmerdale)
John Paul'un təcavüz sınağı (Hollyoaks)

ƏLAQƏLİ NƏQAYƏT MÜKAFATI - Brian Capron və Judi Hayfield (Coronation Street tökmə rejissoru) tərəfindən təqdim edildi Helen Worth (Tacqoyma Caddesi)

ƏLAQƏDAR NAİLİYYƏT (EKRAN DƏFƏRİ) - Barbara Windsor tərəfindən təqdim edildi Carolyn Weinstein (Şirkət Müdiri, EastEnders)

Reklam

ƏN YAXŞI İngilis sabunu- Sir Ian McKellen tərəfindən təqdim edilmişdir Hollyoaks